Masz pytania? Na niektóre odpowiem
już teraz

P:  Kiedy zarezerwować termin?

O: Nie ma reguły. Czasem jest to możliwe nawet na miesiąc przed datą ślubu a innym razem trafisz na termin, który inna para zarezerwowała już dwa lata wcześniej. Wybór należy do Ciebie.

P: Jak dużo robisz zdjęć i ile finalnie otrzymamy?

O: W zależności od ilości godzin, które z Wami spędzę zrobię mniej lub więcej zdjęć. Na ogół "surowego" materiału jest od 1000 do 3000 zdjęć. Finalnie otrzymujecie od 150 do 300 zdjęć, ale możemy to ustalić indywidualnie.

P: Czy zdjęcia są obrabiane? Jak wygląda taki proces?

O: Zdjęcia do obróbki wybieram spośród wszystkich przeze mnie zrobionych. Wybierane są najlepsze ujęcia, kadry oraz momenty. Niektóre zdjęcia nie wymagają skomplikowanej obróbki, bo są już dobre w momencie ich wykonania. W innych czasem trzeba poprawić jasność, kontrast, kolorystykę czy popracować nad kompozycją.

P: Jak możemy zarezerwować termin?

O: Jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic to zapraszam na spotkanie, poznamy się, porozmawiamy i ustalimy szczegóły. Jeśli dzieli nas większa odległość najlepiej będzie ustalać wszystko mailowo lub telefonicznie a umowę prześlemy pocztą.

P: Zdjęcia na stronie nam się podobają, ale chcemy zobaczyć kompletny materiał, czy jest to możliwe?

O: Jasne. Trudno we wpisie na blogu opublikować ponad 300 zdjęć, tak aby nie zanudzić odbiorcy (własne zdjęcia oglądamy z uwagą i zaciekawieniem). Mogę przygotować kompletny reportaż i przesłać pomniejszone zdjęcia do wglądu w postaci elektronicznej.

P: Jak długo robisz zdjęcia ślubne?

O: Zdjęcia na ślubach robię już od 7 lat. Czas leci strasznie szybko, ale nie zniechęcam się, jest tyle ciekawych ludzi do poznania i tyle zdjęć do zrobienia. 

Masz jeszcze jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiem oraz doradzę.

Menu