Fotografia ślubna

plener_slubny_fotografia_slubna_wrocław_lukasz_sulka_28

Fotografia ślubna, z którą jestem związany już od dobrych kilku lat to moje główne zajęcie a także „konik”. Uwielbiam fotografować i dokumentować, a także obserwować. Fotografia ślubna to połączenie tych elementów. Ślub to wyjątkowe wydarzenie, dlatego trzeba starać się pokazać je w unikalny sposób – dla mnie jest to punkt honoru oraz wyzwanie. Dla Was jest to przede wszystkim wspaniała pamiątka. Za kilka lub kilkanaście lat (czego Wam życzę) otworzycie album ślubny i powspominacie ten niesamowity dzień, zobaczycie najbliższych oraz znajomych. Będziecie opowiadać dzieciom i pokazywać jak to kiedyś było. Staram się połączyć rzemiosło, artyzm oraz kronikarstwo w jedno – tak aby zdjęcia ślubne prezentowały się jak najlepiej.
Przez te kilka lat poznałem wielu wspaniałych ludzi i odwiedziłem niesamowite miejsca, będąc świadkiem pełnych szczęścia, radości i łez, chwil. Chwil, które macie już tylko w pamięci oraz zatrzymane na zdjęciach.
Moim miejscem urodzenia jest Wrocław, ale pracuję na terenie całego kraju w miastach takich jak: Kraków, Warszawa, Katowice, Poznań, Gdańsk itd.
Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia, lub masz jakieś inne pytanie bądź propozycje to śmiało pisz lub dzwoń.
Zapraszam również na stronę na Facebooku.