W każdym sezonie jest taki jeden plener, którego nie zapomina. Od samego początku wszystko zapowiada się świetnie, a później robienie zdjęć to już czysta przyjemność. Zakochani i szczęśliwi to po prostu widać.
Od kilku lat chciałem zrobić plener jesienny, ale ciężko było z realizacją, albo robiło się zimno i brzydko, liście opadały i już nie było tak dobrych warunków. Tym razem jednak się udało, zostałem porwany przez Młodych w swoje przepiękne okolice (Biały Kościół) i od razu widziałem, że będzie to niesamowita sesja. Zobaczcie sami
Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Agnieszki i Dominika <3

View full post »

Kolejna sesja jednym z moich ulubionych miejsc na Dolnym Śląsku. Kolorowe Jeziorka to atrakcyjne miejsce nawet późną jesienią kiedy temperatury nie zachęcają do robienia zdjęć. Mimo 8*C daliśmy radę i sesja wyszła naprawdę bardzo ciekawie 😉 Oceńcie sami

Ewelina i Piotr <3

fotografia ślubna wrocław

View full post »

Kolorowe Jeziorka to miejsce naprawdę wyjątkowe, do którego lubię wracać. Za każdym razem można odkryć je na nowo. Chodzi tu zarówno o nowe zakątki jak i zmienną pogodę czy światło, dzięki któremu odwiedzone już wcześniej miejsce wygląda zupełnie inaczej.

plener kolorowe jeziorka View full post »

Po długiej przerwie czas nadrobić zaległości 😉 Oto reportaż z jednego z pierwszych w sezonie 2016 ślubów, pozdrawiania dla Gosi i Adriana!

fotografia ślubna wrocław View full post »

Czas nadrobić zaległości 🙂 Przedstawiam Wam plener Agnieszki i Radka w pałacu myśliwskim w Dobrej Woli – miejsce naprawdę niesamowite i bardzo klimatyczne. Zobaczcie sami:

fotografia ślubna wrocław sesja plenerowa lukaszsulka_okładka View full post »

  • Marcin Konowoł - Fotograf Bielsko - Piękne zdjęcia, ciekawe miejsce plenerowe. Tajemniczo.

  • Bartek - Świetne zdjęcia i znakomity warsztat. Oglądałem z przyjemnością.

Po długiej przerwie nadszedł czas aby pokazać coś nowego. Będzie to reportaż jakiego na moim blogu jeszcze nie było.
Poznajcie Kasię i Łukasza, których chciałbym serdecznie pozdrowić oraz podziękować, że wybrali właśnie mnie. Ich ślub na długo pozostanie w mojej pamięci, dlatego też tak obszerny reportaż – chcę Wam opowiedzieć jak było, może chociaż trochę wczujecie się w klimat tej upalnej soboty. Była radość, zabawa, łzy szczęścia…. i ten błysk w ich oczach, sposób w jaki na siebie patrzyli…. Wszystko to w przepięknym miejscu – Muzeum Powozów w Galowicach pod Wrocławiem. Zobaczcie sami!

fotografia-ślubna-wrocław-galowice-ślub-wesele-łukasz-sulka

View full post »

  • Martin - Cóż. Prosto i smacznie. Bez zbędnych dorysowań. Naprawdę fajnie.

Prezentuję Wam zdjęcia z pleneru Kamili i Krzyśka. Wybraliśmy się na plener ślubny do Pragi a po drodze wstąpiliśmy na godzinkę do kopalni kaolinu koło miejscowości Nowogrodziec. Zapraszam!

plener-ślubny-zdjęcia-praga-praha-sesja-ślubna_nocna_01

View full post »

Dzisiaj będzie odważnie i nietypowo. Magda i Sebastian – radośni, szczęśliwi, spontaniczni i trochę szaleni 😉 Sesja plenerowa musiała idealnie pokazać ich charaktery i myślę, że się udało. Chciałbym Was z tego miejsca serdecznie pozdrowić i podziękować za wspaniałą zabawę oraz możliwość zrobienia takich nietypowych zdjęć.

Nie wszystkim może przypadną do gustu, ale nie sposób wszystkich zadowolić, niemniej jednak serdecznie zapraszam do oglądania 🙂

fotografia-ślubna-wrocław_sesja-plenerowa_park-staromiejski_zajezdnia_legnicka_zdjęcia_ślubne_wrocław_1a View full post »

  • Martin - Czy Jakuza jeźdżą bmw? Nieważne, ale set na tym tramwajowisku wyśmienity.

Jakuba i Aleksandrę już pewnie znacie z sesji plenerowej. Dziś pora na reportaż ze ślubu oraz wesela. Ceremonia zaślubin odbyła się w Wysokim Kościele, a wesele nieopodal we wspaniałym Miłocinie.
Zdjęć jak zwykle od groma, zapraszam!

zajawka View full post »

Kolejna sesja plenerowa, w dwóch odmianach 🙂 Jedna klasyczna w pięknym otoczeniu Karczmy Miłocin oraz druga nieco bardziej zwariowana – przejażdżka 300 konną łodzią po Odrze!

Gorące pozdrowienia dla Oli i Jakuba – to była świetna zabawa!

Zapraszam serdecznie!

fotografia-ślubna-wrocław-plener-karczma-miłocin-lukasz-sulka_0 View full post »

  • Kamil Rumiński - Bardzooo dużo pomysłowych zdjęć. Super zdjęcia.